Tatuazhe egjiptiane në krahë

A po mendoni se tatuazhi juaj i ardhshëm është një byzylyk i frymëzuar nga Egjipti? Këtu ju tregojmë simbolet më të njohura.

viç

Tatuazhe në viç

Aktualisht, një nga pjesët më në modë në lidhje me tatuazhet është ajo e viçave ose binjakëve.

lotus

Tatuazhe në parakrah të grave

Këto janë tatuazhe shumë të vështira për t’u fshehur sidomos në verë, megjithatë është gjithnjë e më e zakonshme të shohësh gra me to.

Tatuazhe dore

Tatuazhe në dorë, pro dhe kundër

Nëse po mendoni të bëni tatuazhe në dorën tuaj, me siguri do të dëshironi të njihni pro dhe kundrat e tij të ndryshëm. Vazhdoni të lexoni dhe të mësoni më shumë!

Tatuazh i menjëhershëm

Tatuazh në skaj, dizajne që duken mirë

Një tatuazh në skaj është një dizajn mjaft i veçantë, pasi ndodhet në një vend të dhimbshëm dhe me lëkurë shumë të hollë. Vazhdoni të lexoni për të ditur më shumë!

Tatuazh balli

Tatuazh në ballë, këshilla dhe rekomandime

Nëse planifikoni të bëni një tatuazh në ballë, është një ide e mirë që së pari të merrni parasysh një sërë këshillash. Vazhdoni të lexoni për të ditur më shumë!

Tatuazhet e gishtave

Tatuazhe me gishta, dora e kornutës

Dora e kornutës është një nga tatuazhet më të njohura të gishtave, ndoshta falë popullaritetit të saj tek adhuruesit e muzikës së rëndë. Lexoni dhe shikoni!

Tatuazhe në shirita

Frymëzim tatuazhesh byzylyk

Ne ju tregojmë frymëzim në tatuazhe të ndryshme byzylykësh që rrethojnë kyçin, me stile dhe motive shumë të ndryshme si lule.

Tatuazhe në bërryl

Tatuazhe të këndshme në bërryl

Ne ju japim ide të ndryshme për të bërë një tatuazh në zonën e trupit që është mbi bërryl, një vend shumë origjinal dhe i modës.

Tatuazhe kurriz

Tatuazhe kurriz: çfarë duhet të dini

Pa dyshim që bëhen në një vend shumë të veçantë, tatuazhet në zorrë duken shumë mirë nëse merrni parasysh një numër konsideratash. Vazhdoni të lexoni dhe do të shihni!

Tatuazhe në fytyrë

Tatuazhe në fytyrë: pak histori

Tatuazhet në fytyrë janë një lloj tabu në kulturën tonë, por për fat gjithnjë e më pak, në këtë artikull do të shohim historinë e tyre. Vazhdoni të lexoni!

Tatuazh i shkollës së vjetër

Tatuazhe në bërryla, po apo jo?

Ne ju tregojmë se çfarë mendojmë për tatuazhet në bërryla, një zonë që zakonisht nuk tatuohet, por që mund të ofrojë ide origjinale.

Mini tatuazhe për duar

Mini tatuazhe për duar

Ne ju tregojmë ide të ndryshme të frymëzuara nga mini tatuazhe për zonën e duarve, me vizatime minimaliste dhe të thjeshta.

Lule dhe pafundësi

Tatuazhe lule në dore

Ne ju japim shumë ide të ndryshme për të bërë tatuazhe lulesh në zonën e kyçit, nga trëndafilat deri te margaritë e thjeshta.

Tatuazh realist engjëlli në gjoks

Engjëjt tatuazhe në gjoks

Tatuazhet e engjëjve në gjoks na lejojnë të veshim dizajne shumë të larmishme dhe me kuptime gjithashtu të ndryshme. Mos i humbisni ato!

Tatuazhe me lule në këmbë

Tatuazhe Këmbësh Lule

Tatuazhet në këmbë të luleve mund të jenë nga më të ndryshmet. Simbolika, dizajne të thjeshta dhe shumë natyrë në lëkurën tonë.

Tatuazhe brenda mandalës së bërrylit

Tatuazhe në pjesën e brendshme të bërrylit

Tatuazhet në pjesën e brendshme të bërrylit zakonisht paraqiten si diçka delikate, të thjeshtë dhe origjinale. Shtë një pjesë e gjithanshme për t'i dhënë asaj më shumë kuptim.

Tatuazhe në Viç

Tatuazhe në viç, çfarë duhet të dini

Nëse ju pëlqen tatuazhet në viçin tuaj dhe dëshironi të bëni një, ne kemi përgatitur disa këshilla që mbase nuk i keni ditur. Vazhdoni të lexoni dhe do të shihni!

Njeri këmbën e tatuazhuar

Tatuazhe në këmbë për burra

Tatuazhet në këmbë për burrat kanë dizajne të pafund për t'u marrë parasysh. Përveç tyre, ju gjithashtu mund të zgjidhni zona të ndryshme.

Tatuazh në bërryl

Tatuazh në bërryl, frymëzime

Ne ju tregojmë disa ide dhe frymëzime në tatuazhet në bërryl, një zonë shumë e njohur që aktualisht është një trend.

Tatuazhe në kofshë

Frymëzimi i tatuazhit në kofshë

Ne ju japim frymëzime të ndryshme dhe të bukura për të bërë tatuazhe të pabesueshme në kofshë, një zonë që lejon tatuazhe të mëdha.

Tatuazhe në thembra

Tatuazhe në thembra, disa këshilla

Nëse ju pëlqejnë tatuazhet në thembra dhe po mendoni të bëni një të tillë, në këtë artikull do t'ju tregojmë disa këshilla të dobishme. Lexoni dhe shikoni!

Tatuazhe në kyçin e këmbës

Ide për tatuazhe në kyçin e këmbës

Ne ju japim ide dhe dizajne të bukura për të bërë një tatuazh në zonën e kyçit të këmbës, një vend ideal për tatuazhe të vegjël me personalitet.

Tatuazhe në shirita

Tatuazhe në shirita

Ne ju japim disa ide për të gjetur tatuazhe në formën e një byzylyku ​​për krahët, kyçet ose këmbët, me dizajne të ndryshme.

Tatuazh në kokë

Tatuazh në kokë: çfarë duhet të dini

Një tatuazh në kokë është një nga tatuazhet më të komplikuar për t’u bërë, megjithëse rezultati është spektakolar. Lexoni disa këshilla në këtë postim!

Tatuazhe të vogla mbrapa

Zbuloni tatuazhet e vogla mbrapa dhe simbolet më të kërkuara. Një mënyrë për të dekoruar shpinën tonë në një mënyrë shumë delikate dhe kuptimplote.

Tatuazhe në kyçin e këmbës

Tatuazhe në kyçin e këmbës për burra

Mos i humbisni këto ide më shumë se perfekte për të bërë tatuazhe në kyçin e këmbës për burra. Thjeshtësia dhe shija e mirë vijnë së bashku në të gjitha ato.

Tatuazhe në bërryl

Tatuazhe me yll në bërryl

Ne ju paraqesim disa ide të tatuazheve të yjeve në bërryl. Projektime dhe kuptime për të zbukuruar këtë zonë të gjithanshme të trupit.

Tatuazhe të rrëshqanorëve me trëndafila

Tatuazhe kthetra në këmbë

Tatuazhet e hardhisë në këmbë janë shumë të zakonshme. Më shumë se gjithçka sepse ato mund të kombinohen me të gjitha llojet e detajeve të natyrës.

Kuptimi i tatuazheve të fluturave

Tatuazhe mbrapa fluturave

Ne ju tregojmë një përzgjedhje idesh në formën e tatuazheve në pjesën e pasme të fluturave. Dizajne shumë kreative, me ngjyrime dhe shumë kuptim.

Tatuazhe dragoi në anën e pasme

Tatuazhe mbrapa për burra

Nëse jeni duke kërkuar tatuazhe në pjesën e pasme për burra, sot ne ju lëmë me disa ide dhe informacione që duhet të dini para se të hidhni hapin e tatuazheve vetë.

tatuazh në këmbët e gruas

Tatuazhe në këmbë për gratë

Tatuazhet në këmbë për gratë janë bërë një tjetër nga dëshirat e mëdha të shumë njerëzve. Zbuloni opsionet që ju tregojmë!

Tatuazh i trëndafilit të zezë të bardhë

Tatuazhe trëndafili në qafë, spektakolare!

Shikoni këtë përzgjedhje të tatuazheve spektakolare të trëndafilave në qafë dhe mësoni se si të përgatiteni veten mendërisht për një nga zonat më të dhimbshme për të bërë tatuazhe.

Tatuazhe delikate të gishtave

Tatuazhe delikate të gishtave

Përpilimi i tatuazheve delikate për gishtat e duarve. Tatuazhe të vogla, diskrete dhe madje elegante. Merrni ide për tatuazhin tuaj të ardhshëm.

Tatuazhe në këmbë për gratë

Tatuazhe në këmbë për gratë

Tatuazhet në këmbë për gratë janë një nga zgjidhjet më të mira. Sot ne zbulojmë modelet më të kërkuara, së bashku me kuptimet e tyre. Edhe pse pa harruar çështjen e dhimbjes dhe zonat ku mund t’i vishni.

Tatuazhe gjarpri në këmbë

Tatuazhe gjarpri në këmbë

Ne zbuluam disa tatuazhe të gjarprit në këmbën tuaj që përveç që kanë një bukuri të madhe, mbajnë edhe kuptimet më të larmishme, pasi ato janë kaluar nga njëra kulturë në tjetrën. Mos i humbisni ato!

Tatuazh fluture në pjesën e poshtme të shpinës

Tatuazhe në pjesën e poshtme të shpinës

Tatuazhet e mesit janë një tjetër nga zgjedhjet më të mira që kemi. Itshtë e vërtetë që ata patën kohën e tyre të shkëlqyer të suksesit, por kurrë nuk janë harruar plotësisht. Sot ne flasim për kuptimet, këshillat e ndryshme dhe madje edhe të famshëm që gjithashtu i kanë ato.

Tatuazhe seksi nën gjokse

Tatuazhe nën gjoks

Ne mblodhëm disa tatuazhe nën gjoks, shumë seksi për tu bërë nën gjoks ose në zona shumë afër tyre si anën. Disa janë shumë sugjerues. Ne ju tregojmë kuptimin e saj, nëse ato lëndojnë dhe më shumë!

tatuazhe sugjeruese për gratë

Tatuazhe në këmbë

Dëshironi të bëni disa tatuazhe në këmbën tuaj? Mos harroni këtë artikull për të zgjedhur tatuazhet në kofshë që përshtaten më mirë.

tatuazhe në të gjithë krahun

Tatuazhe me krahë të plotë

Gjithnjë e më shumë njerëz po bëjnë tatuazhe të mëdha dhe një vend për ta bërë këtë është mbi të gjithë krahun. A ju pëlqen këto lloj tatuazhesh?

Tatuazhe në kyçin e një gruaje

Tatuazhet në kyç duken bukur për gratë pasi ato janë të thjeshta, elegante dhe shumë sensuale. Dëshironi të bëni një tatuazh në kyçin tuaj?

tatuazh në eyeliner

Tatuazh në sy: i përvijuar

Tatuazhi i përshkruar në sy është një mënyrë e thjeshtë për të bërë gjithmonë përbërjen. Por nëse doni ta bëni, do të duhet të mendoni me kujdes se ku.

tatuazhe sysh

Pasojat e tatuazheve në sy

Tatuazhet në sy mund të kenë pasoja të rënda për njerëzit. Gjeni se cilat janë këto pasoja dhe mendoni dy herë para se ta bëni.

Silueta të dallëndysheve të tatuazheve

Gëlltisni tatuazhet në shpatull

Tatuazhet e dallëndysheve janë tatuazhe shumë të kërkuara falë bukurisë së tyre, por ta bësh atë në supe do të jetë padyshim një ide e shkëlqyeshme.

tatuazhe me nota muzikore

Tatuazhe me notë muzikore në kyç

Nëse ju pëlqen muzika dhe nëse ajo po e dëgjon atë apo e krijon atë, notat muzikore ka të ngjarë të kenë një kuptim të shkëlqyeshëm për ju. A do t’i bënit tatuazh në kyçin tuaj?

Tatuazhe elefantësh

Tatuazhe në këmbë të elefantit

Tatuazhet e elefantit janë të kërkuara si nga burrat ashtu edhe nga gratë, por a keni menduar ta bëni këtë tatuazh në këmbën tuaj?

tatuazhe tigër në shpinë

Tatuazhe tigër në anën e pasme

Tatuazhet e tigrave në anën e pasme mund të jenë një pretendim i shkëlqyeshëm për njerëzit që e pëlqejnë këtë kafshë madhështore. Sigurisht që do të duket shumë mirë.

tatuazh i parakrahit te luanit

Tatuazhet e luanit në parakrah

Tatuazhet e luanit janë tatuazhe madhështore në lëkurën tuaj. Një vend ideal për këtë lloj tatuazhi është parakrahu.

Tatuazhe 3d fisnore

Tatuazhe fisnore në 3D

Tatuazhet fisnore në 3D bëjnë ndryshimin në origjinalitet dhe dizajn të mirë: ato mund të kenë dizajne spektakolare që mashtrojnë syrin e njeriut.

Tatuazhe fisnore në anën e pasme

Tatuazhe fisnore në anën e pasme

Tatuazhet fisnore janë gjithmonë një mundësi e mirë për dizajnin, veçanërisht nëse ju pëlqen ky stil. Tatuazhet fisnore në anën e pasme do t'ju tërheqin.

tatuazhe fisnore në supe

Tatuazhe fisnore në shpatull

Tatuazhet fisnore në shpatull janë tatuazhe që nuk kanë dalë nga moda dhe që i pëlqejnë edhe gratë edhe burrat.

Tatuazhe ujku në shpatull

Tatuazhet e ujkut në shpatull janë një mundësi e mirë nëse doni të bëni një tatuazh të kësaj kafshe mjeshtërore. Një ujk ka kuptim të madh.

tatuazhe zanash në kyçin e këmbës

Tatuazhe zanash në kyçin e këmbës

Tatuazhet e zanave janë një sukses, por nëse ka një vend të përshtatshëm për ta bërë atë në trup, padyshim që është në kyçin e këmbës.

Tatuazhe dragoi në këmbë

Tatuazhet e dragoit janë një mundësi e mirë për burrat dhe gratë, por në këmbë ... ato do të jenë gjithmonë spektakolare.

tatuazh kurore në gisht

Tatuazhe kurora në gisht

Tatuazhet me kurorë janë shumë të shkathët, por ato gjithashtu do të duken mirë në çdo madhësi, edhe nëse i doni të vogla në gishtin tuaj.

tatuazhe lule në krah

Tatuazhe me lule për krahun

Tatuazhet me lule për krahun janë tatuazhe që do të duken të pabesueshme dhe që mund të nënkuptojnë gjëra të shkëlqyera për ju dhe personalitetin tuaj.

supe tatuazhi trëndafili

Tatuazhe lulesh mbi supe

Tatuazhet me lule janë tatuazhe shumë të njohura, por ato janë gjithashtu tatuazhe që duken shumë mirë në shpatullat e njerëzve.

tatuazhe trëndafili në këmbë

Tatuazhe trëndafili në këmbë

Një vend ideal për të bërë një tatuazh trëndafili është këmba juaj, është një vend i madh dhe ju mund të zgjidhni modelin që ju pëlqen më shumë.

supe tatuazhi trëndafili

Tatuazhe trëndafili në shpatull

Tatuazhet me trëndafila në shpatull janë një tatuazh elegant dhe i bukur që duket i mrekullueshëm si për burrat ashtu edhe për gratë, e dëshironi?

tatuazhe trëndafili në dorë

Tatuazhe trëndafili në dorë

Tatuazhet me trëndafila në dorë janë tatuazhe të rralla, por me një simbolikë dhe bukuri të madhe. A do të jeni në gjendje të bëni një tatuazh trëndafili në dorën tuaj?

tatuazh anësor

Frazoni tatuazhet anash

Tatuazhet me fraza mund të bëhen në shumë pjesë të trupit tuaj, por nëse e bëni anash, padyshim që do të jetë spektakolare.

Fraza tatuazh në krah

Bëni tatuazhe në krah

Tatuazhet me fraza janë shumë të popullarizuara falë bukurisë dhe kuptimit të tyre, por një tatuazh i krahut është edhe më i popullarizuar.

tatuazhe me yje në krah

Tatuazhe me yje në krah

Tatuazhet me yje në krah janë një tatuazh i mirë për burrat dhe gratë. A ju pëlqen ky lloj dizajni?

tatuazhe me yje në shpinë

Tatuazhe me yje në anën e pasme

Yjet kanë qenë gjithmonë elementë që kanë intriguar qenien njerëzore dhe ato janë një tatuazh që nuk do të dalë kurrë nga moda.

tatuazhe orësh me emra

Tatuazhe orësh me emra

Orët janë shumë të rëndësishme në jetën tonë, por nëse bëni tatuazh një orë me emra, atëherë kuptimi mund të jetë më personal.

emërtoni tatuazhe në shpatulla

Emrat tatuazhe në shpatull

Emrat e tatuazheve, fjalët ose frazat që ju pëlqen do të jenë gjithmonë një ide e mirë, veçanërisht nëse doni ta përktheni atë në ...

emrat tatuazhe në dorë

Emrat tatuazhe në dorë

Nëse e keni shumë të qartë që ju pëlqejnë tatuazhet me emër, a do të kishit një në dorën tuaj?

Tatuazhe me shpatulla

Nëse nuk keni ende një tatuazh, marrja e të parit në tehun e shpatullave do të jetë gjithmonë një mundësi e mirë dhe ato janë shumë tërheqëse për burrat dhe gratë.

Tatuazhe në shirita

A do të dëshironit të kishit një byzylyk dhe të mos shqetësoheni për vendosjen apo heqjen e saj? Mos u shqetëso sepse me një tatuazh të shiritit mundesh.

Tatuazhet e reja të Leo Messi

Tatuazhet e reja të Leo Messi

Ne i hedhim një sy Tatuantes për tatuazhet e reja të Leo Messit. Superylli i futbollit ka bërë tatuazhe të reja në këmbë dhe krah.

byzylyk tatuazhesh

Tatuazhe byzylykësh në kyç

Tatuazhet e byzylykëve në kyç nuk janë shumë të zakonshme sepse kushdo që e bën duhet të jetë shumë i sigurt, por duken shumë mirë!

tatuazh i kofshës

Tatuazh në kofshë, po apo jo?

Dëshironi të vishni një tatuazh në kofshë, por nuk jeni i sigurt? Nëse ju pëlqejnë tatuazhet e mëdha, është padyshim një sukses. Ti guxon?

tatuazhe krahu2

Tatuazhe në krah

Disa ide për të hartuar një tatuazh të krahut. Një ndihmë nuk dhemb kurrë.

Sa më i madh të mbulohet tatuazhi, aq më i madh do të duhet të jetë edhe mbulimi

Magjia e tatuazhit të mbuluar

Mbulimi i një tatuazh me një mbulesë paraqet shumë ndërlikime të tilla si madhësia, boja, plagët, zona, dizajni ...