Tatuazhe të markës së makinave, për adhuruesit e botës motorike!

Tatuazhe të markës së makinave

Tifozët e botës motorike dhe me katër rrota shpesh e shtyjnë marrëdhënien e tyre me këtë botë në kufij të paditur. Ka shumë njerëz që vijnë për të zgjedhur tatuazhe të markave të makinave me synimin për të kapur një tatuazh në lëkurën tuaj që tregon pasionin ose marrëdhënien e ngushtë dhe / ose lidhjen që mbani me një firmë të caktuar automobilistike.

Është e vërtetë se Tatuazhet e markave të makinave janë për adhuruesit e vërtetë të markave të caktuara të makinave që sot janë një referencë ose kanë qenë për shkak të disa modeleve dhe automjeteve që janë tregtuar. Për kokat e benzinës, automjete të tilla si Ford Mustang, Nissan GT-R, Chevrolet Camaro ose Mitsubishi Lancer Evolution janë disa shembuj të gurëve të çmuar shumë të kërkuar në rrota sot.

Tatuazhe të markës së makinave

Por përtej modeleve specifike, e vërteta është se markat italiane të super veturave janë një nga firmat që zgjojnë më shumë pasione tek adhuruesit. Lamborghini, Ferrari ose Pagani janë disa nga firmat më të njohura dhe të ndjekura. Për njerëzit e zakonshëm, të paturit e një makine të këtyre markave është vetëm një ëndërr që në shumicën e rasteve do të mbetet në atë, një ëndërr e thjeshtë.

Në tjetrën galeri tatuazhesh të markave të makinave do të jeni në gjendje të gjeni një koleksion të vogël, por të larmishëm të dizenjove që do t'ju lejojë të merrni ide për tuajin tjetër tatuazh në rast se po mendoni të mishëroni një nënshkrim automobilistik në trupin tuaj. Ka pak a shumë të përpunuar, më të mëdhenj ose më të vegjël dhe, në fund të fundit, për të gjitha shijet.

Fotografitë e Markave të Automjeteve Tattoos


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.