Tatuazhe zanash me emra

tatuazh zanash

Tatuazhet zanash i bëjnë tatuazhet të duken dhe të ndjehen të mahnitshme sepse ato janë me të vërtetë të bukura dhe me stil vetëm duke i parë ato. Tatuazhet e zanave janë shumë të popullarizuara tek gratë sepse eAto përfaqësojnë bukurinë, misterin dhe dëshirën. Ato janë qenie mishore dhe sensuale, shumë më tepër sesa nëse i krahasojmë me engjëjt, prandaj zanat kanë një identitet shumë intrigues.

Tatuazhet e zanave janë shumë të gjallë dhe të gjalla dhe kjo i shton pak hijeshi personit që e mban atë. Personalisht, gjithmonë më kanë pëlqyer tatuazhet me ngjyra. Ndërsa është e vërtetë që një tatuazh bardh e zi mund të jetë tepër i bukur, nga këndvështrimi im ngjyra gjithashtu mund të japë atë prekje shtesë të jetës që ne dëshirojmë ta shohim dhe ndiejmë aq shumë.

tatuazh zanash

megjithatë zanat nuk kanë qenë gjithmonë ato krijesa të vogla të ëmbla që gjithmonë bëjnë gjëra të mira. Tatuazhet e zanave mund të interpretohen në mënyra të ndryshme në varësi të mënyrës se si është hartuar vizatimi. Për shembull, një zanë në natyrë mund të përfaqësojë një lidhje me natyrën që dëshironi të kapni përmes tatuazhit të zanës, një zanë "djallëzore" mund të dëshirojë të kapë sensualitetin dhe joshjen femërore, një zanë me krahë fluture mund të nënkuptojë dëshirën për liri dhe për të fluturoj lirisht ...

tatuazh zanash

Siç mund ta shihni, kuptimet mund të jenë të ndryshme dhe të ndryshme dhe kjo do të varet nga modeli që zgjidhni që mund të ketë një kuptim ose një tjetër. Në rastin e shtimit të një emri në tatuazh, ai mund të jetë jashtëzakonisht i bukur por kuptimi gjithashtu do të ndryshojë në varësi të modelit që zgjidhni për tatuazhin tuaj të emrit zanor. Ka aq shumë modele tatuazhesh zanash me emra sa krijimtaria juaj dëshiron të imagjinojë. A e dini tashmë se çfarë tatuazhi dëshironi të bëni?


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Paola dijo

    Unë dua të di se çfarë do të thotë të bësh tatuazh një zanë të ulur me 4 inicialet e fëmijëve të mi